Strona główna
Spośród ponad 100 obsługiwanych przez nas gmin i miast najbardziej znane to: Urząd Miasta i Gminy Janów Lubelski Urząd Miasta Kamień Pomorski Urząd Gminy Starogard Gdański Urząd Miasta Sucha Beskidzka Urząd Miasta i Gminy Twardogóra Więcej »
» O nas
» Konta e-mail
» Str. internetowe
» Domeny
» Prezentacje
» Kalendarz
» Szkolenia
» Inne usługi
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - jest to aplikacja, która w łatwy i prosty sposób pozwala na błyskawiczną aktualizacje informacji o bieżących i planowanych imprezach kulturalnych organizowanych na terenie miasta lub gminy. Poza tym umożliwia dodanie informacji do przygotowywanej przez nas, ogólnopolskiej bazy danych na temat imprez kulturalnych organizowanych w gminach i miastach całej Polski. Końcówki tejże bazy danych publikowane są na stronach internetowych: www.um.pl; www.ug.pl, jak również mogą być dodane do Państwa serwisów internetowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu internauci z całego kraju mają błyskawiczny dostęp do informacji o imprezach, co doskonale pomaga promować Państwa miasto lub gminę. Jedyny koszt jaki Państwo ponoszą to opłata startowa (za aplikacje - kalendarz Imprez na CD-ROM) w wysokości 122 PLN i miesięczna opłata w wysokości 20 PLN (za utrzymanie danych na serwerze).

W celu złożenia zamówienia, lub uzgodnienia warunków umowy prosimy o kontakt telefoniczny: 0 801 62 62 84 lub elektroniczny: ewa@man.pl.
» Linki opłacone
» Lista Miast
» Lista Gmin
» Kalendarz imprez
» FAQ
» Strona główna
© Copyright 2003 24travelsstat4u