Zakupy online

Uwielbiasz zakupy w sieci, ale nieco mniej przyjemności sprawia ci płacenie za nie? Wirtualny shopping daje mnóstwo możliwości w kwestii zaoszczędzenia pieniędzy, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi sklepami stacjonarnymi. Co więcej, większość popularnych sposobów na niższe wydatki nie wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu. Sprawdź, jak kupować przez Internet bez rujnowania domowego budżetu.

Zwróć uwagę na programy cashback

Tajemniczy termin cashback to nic innego jak zwrot pieniędzy za zrobione zakupy. Zazwyczaj na konto kupującego wraca kilka procent wydanej sumy, co przy większych wydatkach może oznaczać nawet kilkaset złotych. Oczywiście mogą obowiązywać limity zwrotów. W przypadku programów oferowanych przez banki usługa może dotyczyć np. tylko transakcji dokonywanych tylko kartami płatniczymi. Z kolei w ramach programu na stronie https://zrabatowani.pl/ pieniądze z cashbacku za zakupy w sklepach współpracujących z serwisem można otrzymać po uzbieraniu minimum 50 złotych.

Poluj na wyprzedaże w sklepach

Spore oszczędności może zapewnić również kupowanie na wyprzedażach. Niekiedy warto poczekać na promocje sezonowe, dzięki którym można zapłacić nawet kilkadziesiąt procent mniej za ten sam produkt. W tym przypadku należy jednak liczyć się z możliwością, że wymarzony model telefonu czy też upatrzona bluzka nie będą przecenione bądź szybko zostaną wykupione. Pomocnym rozwiązaniem może okazać się włączenie powiadomień dotyczących wyprzedaży na stronie sklepu, który może np. wysłać e-mail bądź SMS.

Korzystaj z kodów rabatowych

Kiedyś specjalne kupony zniżkowe rozdawały same sklepy czy też można było je znaleźć np. w gazetach. Obecnie wystarczy odwiedzić serwis Zrabatowani.pl, żeby uzyskać dostęp do dziesiątek kodów uprawniających do zniżek w najpopularniejszych sklepach w Polsce. W ramach takich promocji można zazwyczaj zaoszczędzić 5-10% wartości zakupów lub obniżyć cenę np. o kilkanaście złotych. Należy jedynie pamiętać, że kupony mają datę ważności i mogą nie działać za kilka miesięcy.

Zasubskrybuj newsletter firmy

Świetnym sposobem na to, żeby nie przegapić atrakcyjnych promocji i ofert, jest zapisanie się na listę mailingową sklepów, marek i różnego rodzaju platform sprzedażowych. Subskrybenci newslettera otrzymują powiadomienia dotyczące m.in. wyprzedaży sezonowej czy też przeceny konkretnego produktu. Ponadto wiele firm oferuje dodatkowy rabat za dołączenie do grona odbiorców biuletynu, a także specjalne promocje z okazji np. świąt bądź urodzin.

Zaglądaj do outletów marek

Niektóre marki prowadzą internetowe outlety, czyli miejsca sprzedające towar pochodzący m.in. z ekspozycji, likwidacji sklepów czy też końcówek kolekcji. W takim dziale strony firmy można znaleźć produkty, których cena jest niższa nawet o kilkadziesiąt procent. Należy jednak liczyć się z tym, że do outletu raczej rzadko trafiają najpopularniejsze elementy ze standardowej oferty sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here